Predškolský vek

 

Práve prebieha súťaž o stavebnicu 9689 LEGO® Education Jednoduché stroje, viac informácií nájdete na našom Facebooku

NOVINKA ROKU 2019 - Stavebnica 45025 LEGO® Education Coding Expres viac informácií nájdete tu
cara

l

Bádanie - Sociálna a emocionálna oblasť - Veda a matematika - Jazyk a literatúra

cara

 

picture

LEGO® Education sa usiluje o harmonický rozvoj detí k tvorivosti a sociálnym zručnostiamm, rovnako ako k získavaniu vedomostí. Prístup ku vzdelávaniu detí predškolského veku nie je vo všetkých krajinách sveta jednotný. LEGO Education ponúka podporu ako pre voľnú hru detí, tak pre ich organizované vzdelávanie. Je na rozhodnutí pedagógov, ako ju využijú k dosiahnutiu svojich cieľov.

LEGO Education ponúka í podporu vzdelávania detí predškolského veku v prírodných vedách. Súpravu 45024 STEAM Zábavný park nájdete v oblasti "Ranná veda a matematika".

STEAM = prírodné vedy (Science), technika, technológie (Technology, Engineering), priemyselný a umelecký design (Arts) a matematika (Mathematic).

cara

 

 

Súprava STEAM Zábavný park

  • Hra v rolách
  • Riešenie problému
  • Pravdepodobnosť
  • Príčina a následok
  • Predvídanie

cara

 

Ponuka súprav LEGO® Education podľa koncepcie učenia pre predškolský vek 

Variabilné konštrukčné súpravy LEGO Education s kartami námetov činností a zábavnými triednymi aktivitami sú určené deťom od 1½ roku do 7+ rokov. Podnecujú prirodzenú detskú túžbu bádať, objavovať a učiť sa. Sú ideálne pre individuálnu i organizovanú hru až šiestich detí súčasne.

K naplneniu cieľov vo vzdelávaní detí predškolského veku, ponúkame podporu v štyroch logicky nadväzujúcich a navzájom sa prelínajúcich oblastiach:

Ponuka súprav LEGO® Education podľa typu kociek:

cara

 

Viete, že... DUPLO® kocka má dvojnásobné rozmery LEGO® kocky? Oba typy kociek sú pre väčšinu spojení navzájom kompatibilné.

ico duplo
ico lego

Súpravy s týmto logom obsahujú DUPLO kocky pre deti staršie ako 18 mesiacov. Rozmer kocky s 2x2 výstupkami je 3,2x1,8x3,2cm.
Súpravy s týmto logom obsahujú LEGO kocky pre deti od štyroch rokov. Rozmer kocky s 2x2 výstupkami je 1,6x0,9x1,6cm.

Odkazy

a a a a
a a a a

cara

 

LEGO, logo LEGO, Minifigure, logo SPIKE, MINDSTORMS a logo MINDSTORMS sú ochranné známky a / alebo autorské práva skupiny LEGO. Používa sa so zvolením. © 2021 The LEGO Group

 

 

 

Prihlásenie