Katalógy 2018:

 

navi navi
navi navi
Katalóg WeDo Katalog EV3

 


Napíšte nám:

kontakt - edukační pomůcky EDUXE, LEGO Education, lego, duplo


Súťaže:

 

 


Robotika LEGO MINDSTORMS Education NXT

Katalógy

Originál katalógu LEGO® Education pre mladší a starší školský vek vrátane MINDSTORMS® a WeDo™ na rok 2011 (9 MB vo formáte PDF).  
Český katalóg LEGO® Education pre mladší a starší školský vek vrátane MINDSTORMS® a WeDo™ na rok 2011 (4,5 MB vo formáte PDF).

Cenník a formulár objednávky

Ceník LEGO® MINDSTORM® Education vo formáte XLS, pre použitie ako objednávkový formulár pre Vaše projekty  

 


Základné informácie o LEGO MINDSTORMS Education

Flash video v anglickom jazyku s prezentáciou LEGO® MINDSTORMS® Education NXT. Obsahuje zloženie, popis a zobrazenie súprav a komponentov (13,9 MB vo formáte Macromedia Flash 8.0).

Software LEGO MINDSTORMS Education NXT

Český preklad manuálu k software možno použíť výhradne pre nekomerčné účely, originál sa nachádza na jednom z CD 2000080 LEGO® MINDSTORMS® Education NXT softwaru (7.1 MB ve formáte PDF).

Český preklad kapitol manuálu, týkajúcich sa záznamu dát. Originál sa nachádza na jednom z CD 2000080 LEGO® MINDSTORMS® Education software (1,6 MB vo formátu PDF).

Doporučené odkazy na oficiálne stránky

Presmerovanie na stránky LEGO® Education s podporou LEGO® MINDSTORMS® Education NXT. Tu získate návody na konštrukcie, vzorové programy, ovládače, videá a iné.
Presmerovanie na stránky komunity LEGO® MINDSTORMS® NXT. Tu získate návody na konštrukcie, vzorové programy, ovládače, videá a iné.
Presmerovanie na stránky Center for Engineering Educational Outreach, Tufts University s podporou LEGO® MINDSTORMS® Education NXT a robotického systému RoboLab. Tu získate  návody na konštrukcie, vzorové programy, ovládače, videá a iné.
Presmerovanie na stránky National Robotics Engineering Center Carnegie Mellon University s podporou LEGO® MINDSTORMS® Education NXT, robotického systému RoboLab a konštrukčného systému TETRIX™. Tu získate návody na konštrukcie, vzorové programy, ovládače, videá, 30 dňovú verziu ROBOTC software a iné.

 

Presmerovanie na stránky National Instruments, tvorcu software LEGO® MINDSTORMS® Education NXT, ktorý pracuje na platforme LabVIEW™. Tu získáte zaujímavé informácie vrátane 30 dňovú verziu LabVIEW™ software pre ovládanie kocky NXT.
Presmerovanie na stránky HiTechnic, výrobcu certifikovaného hardware k LEGO®  MINDSTORMS® NXT. Tu získate ponuku senzorov, vrátame ovládačov, námety a videá.
Presmerovanie na stránky Mindsensors, výrobcu certifikovaného hardware k LEGO®  MINDSTORMS® NXT. Tu získate ponuku senzorov, vrátane ovládačov, námety a videá.

 

Presmerovanie na stránky DCP Microdevelopment, výrobcu senzorov kompatibilných s LEGO®  MINDSTORMS® NXT (s použitím adaptéru). Tu získate ponuku senzorov, vrátane ovládačov a námetov.
Presmerovanie na stránky Vernier, výrobcu senzorov kompatibilných s LEGO®  MINDSTORMS® NXT (s použitím adaptéru). Tu získate ponuku senzorov,  vrátane ovládačov a námetov.
Presmerovanie na stránky Codatex, výrobcu senzorov kompatibilných s LEGO®  MINDSTORMS® NXT.